Tellimiseks ja informatsiooniks saatke e-mail gen@tervisekamber.ee või helistage 56609406 (või saatke sõnum)
Kauba saadame kohale Smart postiga või Omnivaga. 

FOHOW preparaatide eripära
Vaatamata sellele, et turul on saadaval erinevate firmade toodangut Hiinast, mille ravitoimeks on korditseps, on siiski suur vahe firma FOHOW ja teiste firmade toodangu vahel. FOHOW preparaatide tootmiseks on kasutusel unikaalne valem, mis on patenteeritud. Neid patente kaitseb riik ja need on hoiul Hiina Toiduainete Instituudis. Firma FOHOW omab mitut patenti tehnoloogiale, mis võimaldab toodete maksimaalset kvaliteeti ja efektiivsust. Need on sellised tehnoloogiad nagu rakutuuma mikrolõhustamine, vaakumkontsentreerimine madalatel temperatuuridel ja loodusliku tooraine külmalt ekstraheerimine vesilahusesse eliksiiride tootmiseks. Tänu sellele tehnoloogiale saavutati kuni 10 korda suurem efektiivsus kui analoogsetel toodetel, mis on valmistatud tavapäraste retseptide ja tehnoloogiaga (analoog-toodetest imendub korditseps 8-9%, Fohowi spetsiaalse tehnoloogia abil valmistatud eliksiiridest aga kuni 85%).
 
Firma FOHOW eripära seisneb eliksiiride tootmises, mis ei sisalda piiritust ega konservante. Värskete vedelate ekstraktide tarbimine – see on Hiina traditsioonilise meditsiini eripära erinevalt läänest, kus on kasutusel tabletid ja pulbrid. Vedelad ekstraktid hakkavad imenduma juba suus. Korditseps on suurepärane immuunsuse moderaator, antibakteriaalne ja viirusevastane vahend. Traditsioonilise meditsiini valemid ja preparaadid - see on Hiina kullafond.

Firma FOHOW tooted ei sisalda “keemiat” ega hormoone, puuduvad kõrvalnähud. Sobivad pikaaegseks kasutamiseks. Tooted on sertifitseeritud paljudes Euroopa riikides, lisaks Iisraelis, Venemaal. “Korporatsiooni FOHOW tooted – see on parim tänapäeva Idamaades. Seepärast soovitan ravimite asemel lubada oma organismi hellitada tänapäevase võimalusega Idamaade meditsiinist ja tunda kiiret toimet nende toodete tarbimisel.”

Meditsiinidoktor Arkadi Gamperis