Inimesed pöörduvad sageli minu poole sooviga ennast, oma suhteid, toiduaineid laadida ja puhastada Teen seda alati meeleldi, kuid samas tuleb märkida, et inimene ise saab enda heaks väga palju ära teha. Ei ole nii, et energiakeha saavad puhastada ja vett laadida ainult bioenergeetikud vms. Kui inimesel võtted selged, tunnetus olemas ning loomulikult usk iseendasse, saab ta hakkama nii iseenda kui ka teiste aura puhastamisega ja oma elu suunamisega just sellele teele, kuhu ta minna soovib.


Antud 1- päevane praktiline seminar on mõeldud just neile, kes tahavad oma teadmisi selles valdkonnas täiendada või hoopiski selle valdkonnaga tutvumist alustada.
Sissejuhatuseks räägime bioväljast ja inimese erinevatestenergiakehadest ning seejärel tutvume erinevate aura puhastamise viisidega.

Lisaks aurale tutvustan ka mõningaid kosmilisi sümboleid ja nende kasutusvõimalusi.
Inimkond on kasutanud algusaegadest peale erinevaid sümboleid. Enamus neist on sündinud inimeste peades millegi väljendamise eesmärgil, kuid terve rida sümboleid on pärit „ei tea kust“ ja nad toimivad müstilisel kombel. Teiste maaimade tunnetajad ja nendega suhtlejad teavad, et paljud märgid on saadetud inimestele kõrgemate kosmiliste olendite poolt ning need on kanaldatud alla erinevate inimeste poolt erinevatel aegadel.
Teadlased tegelevad tõsiselt kosmiliste sümbolite uurimisega ning mõnede osas on märkimisväärseid teaduslikke kirjeldusi juba ka ilmunud. Näiteks võib tuua elulille sümboolika.

Antud seminaril puudutame peamisi ja meie igapäevaseks eluks enim vajalikke sümboleid ja kombinatsioone (vee laadimine, toiduainete puhastamine mürkainetest, oma elu harmoniseerimine jpm.). Kindlasti on tulemas peatselt ka pikem kosmilisi sümboleid puudutav seminar.

Seminaril osaleja saab praktilisi näpunäiteid erinevate energeetiliste võimaluste kasutamiseks, mis aitavad puhastada aurat, mõjutada tervenemise ja muutumise protsesse. Antud teadmisi saab kasutada nii iseenda kui ka teiste abistamiseks.

PS! Kaasa palun võtta pendel!

Toimumise koht: Narva mnt. 7D, korpus B, Tervisekamber. Täpset aadressi näed kontaktide alt.

Toimumise aeg: 2. juuli kell 11.00- 17.00
Lõunasöögi kohaks pakun kõrvalasuva kohviku.

Osaluspanus: 50.-
Registreerimine kyllike@tervisekamber.ee või FB lehekülg.
Osalemine garanteeritakse neile, kes on sooritanud ettemaksu Tervisekamber OÜ arvele. Arve saadetakse e-posti või FB teel.
PS! Kohtade arv on piiratud!

Seminari korraldaja on Küllike.
Olen inimeste energeetilise tasandi korrigeerimisega tegelenud teadlikult umbes 5 aastat. Kasutan selleks Looja poolt antud selgeltnägemise võimet, bioenergeetilist korrigeerimist ja muid kanaldatud ja õpitud abivahendeid. Kõik minu seansid sisaldavad kanaldusi just konkreetse inimese tarvis.
Olen õppinud Tartu Ülikoolis saksa keelt ja kirjandust ning olnud mõnda aega ka saksa keele õpetaja. Olen õppinud kristalliteraapiat, ingellikku reikit ning läbinud esoteerika kursused Albert Stepanjani juures. Hetkel õpin Traditsioonilist Hiina meditsiini.
Kuulun Parapsühholoogide ja Hüpnotisööride Liitu ning olen sooritanud suhtlemispsühholoogi kvalifikatsioonieksami.