CELLFOOD®-i hapniku geel on toitaineterikas paikseks (välispidiseks) kasutamiseks mõeldud toode, mis sisaldab muuhulgas CELLFOOD®-i kontsentraati. Nii dermatoloogide kui ka kosmeetikute poolt soovitatuna pakub geel aktiivse hapnikukihiga rikastatud niisutust ja kaitset kogu nahale, vähendades samas ka peeneid kortse silmade ja suu ümbruses. Lisaks aitab CELLFOOD®-i hapniku geel toita kahjustatud nahka, elustades ja noorendades naha pealmist marrasknahka ehk epidermist.


Koostis sisaldab:

CELLFOOD®-i – patenteeritud hapnikurikas segu mikromineraalidest, ensüümidest ja aminohapetest. Erakordne marrasknaha toitmine;
Aloe Verat – ainulaadne taim, mis on rahvusvaheliselt hinnatud loodusliku niisutaja ja pehmendajana nii terve kui kahjustatud naha korral;
kummelit – eelistatuim looduslik koostisosa Euroopa nahahooldustoodetes. See puhastab marrasknahka ning rahustab, lõdvestab ja värskendab teie nahka;
fossiilseid orgaanilisi aineid – rikkalik segu 100% looduslikest orgaanilistest ainetest, mis sisaldavad nahka toitvaid mikromineraale, aminohappeid ja huumushappeid;
taimset glütseriini – looduslik niisutaja glütseriin hoiab naha optimaalset niiskustaset vältides naha kuivust ja muutes nahka pehmemaks ja vastupidavamaks.

CELLFOOD®-i hapnikugeel sisaldab ainult parima kvaliteediga koostisosi. Toode on sobiv kõikidele nahatüüpidele ning on hüpoallergeeniline. Toode ei ole rasvane ja imendub kiirelt.
50 ml purk säilib avatuna 12 kuud.

Soovitused kasutamiseks

Õhtul
Pärast kõigi kosmeetika- ja muude nahahooldustoodete eemaldamist masseerige mõõdukas kogus toitaineterikast geeli puhtale näonahale, pöörates erilist tähelepanu silmaalustele ja kaelale. Geeli kuivades nahk pinguldub ning imenduvad toitained toidavad ja tervendavad nahka kogu öö jooksul, taastades samas ka naha ideaalse niiskustasakaalu.

Hommikul
Pärast näopesu masseerige õrnalt õhuke kiht toiteaineterikast geeli puhtale näonahale. See tasakaalustab, toidab, parandab ja kaitseb nahka päeva jooksul. Geeli kuivades nahk pinguldub ning moodustab toitva ja kaitsva kihi enne kosmeetikatoodete näole kandmist. Kasutage toodet lisaks näole ka muudes taaselustamist vajavates piirkondades.

Kiirmask
Kandke õhuke kiht toodet puhtale nahale mis tahes ajal. Jätke see tunniks nahale ja siis peske maha. Teie jume on paranenud ja elavnenud ning nahk toidetud.

Niisutus- ja meiginipid
Kui soovite rohkem niisutust või omate eriti kuiva nahka, siis segage geel pealekandmishetkel oma lemmiku niisutuskreemiga või siis kandke esmalt näole geel ja peale selle imendumist järgmisena niisutuskreem. Geeli peale võib kanda ka meigitooteid või päikesekaitsekreemi.

Meestele
Geel taastab naha pH-tasakaalu ning parandab raseerimisest tingitud nahavigastusi. Kasutage raseerimisjärgseid tooteid, eriti lõhnastatuid, alles pärast hapnikugeeli imendumist.

Erinevad nahaprobleemid
Hapniku geelist võib abi olla selliste nahaprobleemide ja -seisundite korral nagu akne, psoriaas, armid (k.a venitusarmid), põletushaavad (kui on võimalik koheselt põlenud nahale geeli kanda, siis vesivilli ja põletuskipitust ei tekigi), lõhenenud nahk (nt kannad), erinevad lööbed, mädased kriimustused, ohatis, soolatüükad ja konnasilmad. Püsivate nahaseisundite ja eriliste nahaprobleemide korral lisage geelile enne nahale kandmist üks kuni kaks tilka CELLFOOD®-i kontsentraati. Ärge lisage seda tootepurki vaid kasutage kahe toote segamiseks näiteks geeli purgi kaant. Geel muutub vedelamaks ning tungib paremini ja kiiremini teie naha rakukudedesse, pakkudes suuremat hapnikuga rikastavat mõju.

Mürkide eemaldumine
Kasutamise alguses võivad tekkida lühiajalised vistrikud, kuna mürkained tõusevad naha pinnale. Samuti võib esineda ketendust. Need on osa normaalsest tervenemisprotsessist.

Märkus
Nahaprobleemide tervendamiseks soovitame rikkalikku geelikihti, mis võib maski kuivades tekitada kerget ketendust. Kosmeetilisel kasutamisel saate seda vältida, kandes peale õhema kihi.

Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatult. Vältige toote sattumist silma. Hoida toodet otsese päikesekiirguse ja külmumise eest kaitstult. Peale kasutamist tuleb alati sulgeda purgi kaas, et vältida toote kuivamist. Toote pakend tuleb utiliseerida vastavalt kehtivale jäätmekäitlusseadusele.

MEDITSIINILIST VASTUTUST PIIRAV KLAUSEL

Kogu antud veebilehel sisalduv tooteinfo või nõuanded on mõeldud kasutamiseks ainult informatiivsetel eesmärkidel ning seda ei tohiks kasutada arsti antud nõuannete asendusena. Siintoodud infot ei tohiks kasutada terviseprobleemide või haiguste diagnoosimiseks või raviks. Enne toote tarbimist peaksite kogu tooteinfo hoolikalt läbi lugema.
Individuaalseks nõustamiseks ja tellimiseks helistage:  Genrich 56609406

Otsing