Immuunsüsteemi tugevdamine  31. jaan

www · Kommentaarid: 4
Kuidas tugevdada immuunsüsteemi mõjutades akupunktuuripunkte Fohow plaastritega.

Saabunud on taas aeg, mil viirused möllavad ja grippi haigestumine on oluliselt kasvanud. Inimene, kelle immuunsüsteem töötab korralikult ei pea kartma, sest ta saab hakkama igasuguse viirusega. Kuidas aga immuunsüsteemi tugevdada? On erinevaid toiduaineid, mida süüa- küüslauk, jõhvikad, kurkum, sidrun jms.

Samas, Hiina meditsiini vaatenurgast vaadatuna on oluline, et kogu inimese keha töötaks korralikult – et Yin ja Yang oleksid tasakaalus, et Neerud, kus asub meie „eluenergia“ oleksid täis elujõudu ning nende energia toetaks kõiki teisi elundeid.
On olemas nn. immuunsust tõstvad punktid, mida on hea soojendada. Spetsialistid kasutavad selleks moksat, kuid on olemas ka teine võimalus, mida saab kasutada igaüks.
Firmal Fohow on olemas aroomiplaastrid. Need kiirgavad pikalainelisi infrapunakiiri (4-14 mikronit), mis on tuntud ka  kui “elu valgus”. Need infrapunakiired aitavad parandada organismi mikrotsirkulatsiooni. Aroomiõlidega plaastri abil on võimalik mõjutada vajalikke akupunktuuri punkte, kuna need tungivad 8-12cm sügavusele naha alla.

FOHOW aromaatsete eeterlike õlidega plaastri valmistamiseks kasutatakse uusimaid nanomaterjale. Need materjalid on eriliste omadustega: keha pinnal saavutab see temperatuuri 37° ja rohkem Selle soojuse tulemusena hakkab nanokangas automaatselt kiirgama pikalainelisi infrapunaseid laineid. Infrapunalainetest tekkivad soojusega saabki sobivaid akupunkte mõjutada.
Asetada neljaks lõigatud plaastri tükike vastavalt punktile ning lasta mõjuda 12- 24 tundi. Võib korrata mitu korda järjest.

Panen siia kirja punktide asukohad ning selle, mille puhul neid veel kasutatakse. Immuunsüsteemi toetamiseks on vajalik kasutada kõiki punkte korraga! Küsimuste korral võib minu poole pöörduda. Ka plaastreid saab meilt tellida.
PS! Ärge loobuge ravist, kuid olete tõsiselt haige. Antud punktid sobivad organismi toetamiseks koos tavameditsiiniga ja ka profülaktikaks.

Immuunsüsteemi tugevdavad punktid
Kõigepealt on vajalik omandada mõõtühik, milleks on cun, millega mõõdetakse Hiina meditsiinis kõiki kehal asuvaid vahemaid. Alljärgnevalt pildilt on võimalik vaadata, kuidas cun´i mõõta. (Yin´ist ja Yang´ist loe blogist eraldi.)  Pilt: internetist.

Nüüd siis immuunsüsteemist:
1. Ren Mai 6 Qi Hai ( Qi Meri)
Selle punkti kaudu saab tugevdada Neerude Yin´i ja Qi´d; toniseerida ja reguleerida Qi´d; reguleerida menstruatsiooni; kõrvaldada niiskust; kinnitada Yin´i ja langetada Yang´i, reguleerida vee liikumist kehas ning tõsta keskset Qi´d
Sobib hästi ka koolikute, impotentsuse, uriinipeetus, neurasteenia jms. korral
Mitte kasutada raseduse korral ja halvaloomuliste kasvajate korral!

Asukoht: 1,5 cun´i nabast allpool, keskjoonel vt. allolevat pilti

2. Ren Mai 4 Guan Yuan (Alguse värav)
Toniseerib Neerusid; reguleerib emaka tööd ja menstruatsiooni ning alumist katelt (Jiao´d); toetab pärilikke energiaid; akurdab Yang´i ja Qi´d; toniseerib Yin´i ja Verd; rahustab ja ankurdab Vaimu; toniseerib Yang´i; tõstab keskset Qi´d; reguleerib vee liikumist. Sobib kasutada nefriidi, üldise väsimuse jms. puhul.
Mitte kasutada raseduse korral!

Asukoht: 3 cuni nabast allpool keskjoonel
vt. kõrvalolevat pilti.


3. 23 KP (Kusepõie 23 punkt) (Neeru Shu punkt)
Toniseerib Neere; reguleerib alumise katla tööd; seede- ja uro- genitaalsed probleemid; toetab silmi ja kõrvu; kõrvaldab niiskust; tugevdab alaselga ja põlvi; toetab luid ja aju; toidab Verd; lahustab neerukive; reguleerib vee liikumist ja urineerimist; kõikuv palavik; naiste üleminekueaga seotud vaevused; aneemia; tinnitus; kuulmislangus; ebaregulaarne menstruatsioon; nefriit jms.
Mitte kasutada raseduse korral!
Asukoht:  selja peal, puusajoonel; selgroost 1, 5 cun´i mõlemale poole. (Asetada 2 väikest plaastri tükikest mõlemale poole selgroogu, mõõtes 1,5 cun´i.


4. Du Mai 4 Ming Men (Vitaalsuse või Elu Värav)
Toniseerib Neerude Yang´i ja Qi´d; toniseerib üldist Qi´d; toniseerib Neerude Yin´i; toetab Maksa; eemaldab külma; vabastab kollabeerunud Yang´i ; toniseerib Verd; tugevdab alaselga ja luid; reguleerib Vee liikumist; hajutab Tuult ja langetab Qi´d; alaseljavalud; impotentsus; ishias; peavalu; kerge palavik; laste luksumine; jämesoole koolika; pärasoole väljalangemine; endometrioos.
Mitte kasutada raseduse ja halvaloomuliste kasvajate korral!
Asukoht: puusajoonel selgroo peal.

Olge terved!
Küllike


Kommentaarid: 4

dsTaGhDXiCvq
AIahOmiFW
SZqaQrNhM
IEPhDnWBFRNCk
UYuzrBFESM
cDtVZypzQ
QxHzasnZXU
xFPEdZoGYeOSsb
Email again:

Lisa kommentaar
Otsing